• 0507 636 2326

  • incecam42@gmail.com

  • SELÇUKLU/KONYA

KATLANIR CAM BALKON

Kampanyamız 30 Temmuza Kadar Geçerlidir

 

Katlanır Cam Balkon Özellikleri 

 

 8 mm temperli cam:  Katlanır cam balkon sistemimizde 8 mm kalınlığında temperlenmiş cam kullanılır. Bu camlar darbelere karşı yüksek derecede dayanıklı olup; kolay kolay kırılmaz özelliği vardır. 
çift ​​rulmanlı metal gövdeli paslanmaz özellikli tekerlek sistemi:   Cam balkon sistemimizde kullanılan tekerler çift rulmanlı ve metal gövdelidir. Metal gövdedenin dış kısmı alüminyum kaplamadır ve paslanma yapmaz. 
camların arası alüminyum fitilli. Alüminyum fitillerin arası kıl (keçe) fitilli : Katlanır sistemimizde camların arasında alüminyum fitil kullanılır. Bu alüminyum fitillerin arasında 3 kanallı kıl fitil geçer. Bu sayede toz, Rüzgar sesi, ve direençli karşısındaki soğuğa karşı olur.
yağmur oluk sistemli:  Katlanır cam balkon sistemimizde yağmur ve kar sularına karşı yağmur oluk sistemi vardır. Bu yağmur tahliye oluk sistemi balkonda su girmesiyle imkansız hale geliyor.
3 mm alüminyum et kalınlığı: Katlanır cam balkon sistemimizde kullanılan alüminyum kasanın et kalınlığı 3 mm ila 3.22 mm kalınlığındadır. Piyasadaki en kalın malzemeler arasında yer alır.
silikonize mastik uygulaması :  katlanır cam sistemlerinde balkonun hem içlerinde hemde hemde dışından silikon mastik uygulaması yapıyoruz. 
dayanıklı kilit aksamı : Sistemimizde kullanılan tüm aksesuarlar plastik polyemit kaplamalı olup; Kırılma yada renk solması yapılmaz.
cam stoplama özelliğili:  havalandırmak için camın bir yada birkaç tanesini sabit tutar) özel olarak tasarlanmış mutfak balkonunuzda yemek kokusunu gidermek mutfağı havalandırmak için tek bir cam kanadını açıp sabitliyebilirsiniz. rüzgarda sağa sola hareket etmez.

 

 

Isı Camlı Cam Balkon Özellikleri 

Teknik Özellikler

 

 4+22+4  mm temperli  ısı cam  :  Isı camlı cam balkonda tek fark çift cam ısı camlı olmasıdır. Yani ısı camlı cam balkonlar pvc de kullanılan çift camlar gibidir ve temperlidir.
çift rulmanlı metal gövdeli paslanmaz özellikli tekerlek sistemi:  Cam balkon sistemimizde kullanılan tekerler çift rulmanlı ve metal gövdelidir. Metal gövdenin dış kısmı alüminyum kaplamadır ve paslanma yapmaz. 
camların arası alüminyum fitilli. Alüminyum fitillerin arası kıl ( keçe) fitilli : Katlanır sistemimizde camların arasında alüminyum fitil kullanılır. Bu alüminyum fitillerin arasında 3 kanallı kıl fitil geçer. Bu sayede toz, Rüzgar sesi, ve soğuğa karşı direençli olur.
yağmur oluk sistemli : Katlanır cam balkon sistemimizde  yağmur ve kar sularına karşı yağmur oluk sistemi kullanılıyor. Bu yağmur tahliye oluk sistemi sayesinde balkonuna su girmesi neredeyse imkansız hale geliyor.
3 mm alüminyum et kalınlığı: Katlanır cam balkon sistemimizde kullanılan alüminyum kasanın et kalınlığı 3 mm ila 3.22 mm kalınlığındadır. Piyasadaki en kalın malzemeler arasında yer alır.
yalıtım için silikonize mastik uygulaması yapılmaktadır: Biz ince cam ve metal şirketi  olarak imalatını yaptığımız tüm katlanır cam sistemlerinde  balkonun hem iç tarafından hemde dış tarafından silikon mastik uygulaması yapıyoruz. 
dayanıklı kilit aksamı: Sistemimizde kullanılan tüm aksesuarlar plastik polyemit kaplamalı olup; Kırılma yada renk solması yapmamaktadır.
cam stoplama özellikli : havalandırmak için camın bir yada birkaç tanesini sabit tutar) özellikle yaz aylarında mutfak balkonunuzda yemek kokusunu gidermek mutfağı havalandırmak için tek bir cam kanadını açıp sabitliyebilirsiniz. rüzgarda sağa sola hareket etmez.

 

 

Merak Edilen Sorular ? 

 

Aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz 

 

Bizi arayan müşterilerimizin bize sordukları soruları aşağıda listeledik. Sizlerde aklınıza takılan sorulara aşağıda cevap bulabilirsiniz.

Not: Pazar alışverişlerinde müşteri şu soruyu sorar;  Kendimiz seçebiliyormuyuz ? Genellikte pazarcılarda şu cevabı verir...  Seçmece yok  !  çünkü malına güveni yok. Malına güvenen firma  malını seçtirir ve müşterinin eline poşeti verir. Biz ince cam ve metal şirketi  olarak malımıza güveniyoruz ve 15 gün kullanın ücretini sonra ödeyin garantisini veriyoruz.

Kaç günde teslim ediyorsunuz :  kışın alınan ölçüleri 13 günde teslim ediyoruz   yaz aylarında yoğunluk olduğu için alınan ölçüleri 20 günde teslim ediyoruz. Acele etmeyin acele yapılan işler temiz çıkmaz ustalar işi yetişmek için gözden püf noktaları kaçırabilir.

 

Nasıl bir malzeme kullanıyoruz:   malzemeden kaçmıyoruz . bizim ince cam ve metal  olarak kullandığımız katlanır cam balkon markaları tasaş ve saray markalarıdır. Her iki markada aynı özelliklere sahiptir. Yukarıda kullanılan malzemenin tüm özellikleri yazılıdır. orda yazanın ne eksiği nede fazlası vardır.

 

İşçiliğiniz nasıl ?  İşçiliğimiz konusunda şüpheniz olmasın...  işinizi yapalım teslim edelim 15 gün sonra ücretini ödeyin.  15 Gün test garantisi veriyoruz. Bu garanti şöyle işliyor;  ölçünüzü alıyoruz 13 gün sonra işinizin montajını yapıyoruz. eğer malzememizde anlatılanın dışında bir eksiklik varsa yada işçiliğimizde bir kusur varsa siz başka bir ustayı çağırıyorsunuz çağırdınız usta yapılan işlerde eksiklik ve işçilik hataları var derse sizden ücret almıyoruz. Tabi çağırılan ustayı tarafsız olması için siz çağıyorsunuz ve tarafsız usta adil bir şekilde değerlendirme yapmalı ve bize bunları söylemeli. BİZDE İNCE CAM VE METAL  OLARAK ZATEN HATALI BİR İŞÇİLİK VEYA MALZEME VARSA ZATEN O İŞTEN PARA ALMAYI KNDİMİZE YEDİRMEYİZ.

 

Ödeme yöntemleriniz nasıl :  kredi kartı ve peşin ödemeler geçerlidir.

 

4+22+ mm temperli ısı cam kullanılır.  Camlarda marka bulunmaz tüm katlanır cam sistemlerinde  temperli cam kullanılır. Sizlere cam markası söyleyen firmalar büyük olasılıkla sizleri etkilemenin başka bir yolunu bulamadıkları için bu yola başvururlar.

 

Camların arası alüminyum fitillidir. Çoğu müşterilerimiz camların arasında naylon fitil mi yoksa alüminyum fitil mi kullandığımızı soruyorlar. Merak etmeyin naylon fitiller 2016 yılından itibaren kullanımdan kalktı ve artık üretilmiyor. Biz firma olarak alüminyum fitil kullanıyoruz. Kullanılan fitillerin arasından ise 3 lü kıl fitilleri geçmektedir.

 

Yağmur geçirir mi ?  Buna kesin olarak geçirmez diyemeyiz fakat % 90 müşterilerin balkonuna su girmiyor. Kullanılan alüminyumlarda yağmuru engelleyici oluk ve tırnak sistemi bulunuyor bu özellik içeriye su girmesini engelliyor. Ayrıca silikonize mastik uygulamasını hem iç hem dış taraftan yapıyoruz. Bu sayede % 90 a varan bi su geçirmezlik garantisi veriyoruz. Tabiki su alırsa derhal müdahale ediyoruz.

 

Tekerler çift rulmanlı ve metal gövdelidir.  Sistemde kullanılan tekerler kolay kolay paslanmaz ve kırılmaz şimdiye kadar hiç bir müşterimiz bizi bu konuda aramadı.

 

Soğuk geçirir mi ? Hangi duruma ve neye kıyasla geçrir mi diye soralım. pvc takılsa da soğuk geçirir sonuçta. Ama katlanır cam balkonlar pvc nin yerini tutamaz çünkü alüminyum bir malzeme ve soğuğu en iyi derecede iletiyor. Ama buna rağmen balkonlarınız serin oluyor rahatça meyve ve sebzeler durabiliyor kombiniz donmuyor hatta sigara ve çay dahi içebilirsiniz.

 

Su sızdırmazlık ve soğuklara karşı önlem :  katlanır cam balkon sistemleri muhteşem bir profil yapısına sahiptir.3.2 mm kalınlıkda ve tırnaklı profilleri sayesinde cam balkon takılan mekanın içine su girmesi neredeyse imkansız.Ayrıca hem kasadan hem bazadan kıl fitiller ile yalıtım olanağı mevcuttur bu sayede rüzgar sesi ve soğuklara karşı da dirençlidir

 

 

 

 

 

Hemen Ara