• 0507 636 2326

  • incecam42@gmail.com

  • SELÇUKLU/KONYA

KATLANIR CAM BALKON

Katlanır Cam Balkon Özellikleri 

 

 8 mm temperli cam:  Katlanır cam balkon sistemimizde 8 mm kalınlığında temperlenmiş cam kullanılır. Bu camlar darbelere karşı yüksek derecede dayanıklı olup; kolay kolay kırılmaz özelliği vardır. 
çift ​​rulmanlı metal gövdeli paslanmaz özellikli tekerlek sistemi:   Cam balkon sistemimizde kullanılan tekerler çift rulmanlı ve metal gövdelidir. Metal gövdedenin dış kısmı alüminyum kaplamadır ve paslanma yapmaz. 
camların arası alüminyum fitilli. Alüminyum fitillerin arası kıl (keçe) fitilli : Katlanır sistemimizde camların arasında alüminyum fitil kullanılır. Bu alüminyum fitillerin arasında 3 kanallı kıl fitil geçer. Bu sayede toz, Rüzgar sesi, ve direençli karşısındaki soğuğa karşı olur.
yağmur oluk sistemli:  Katlanır cam balkon sistemimizde yağmur ve kar sularına karşı yağmur oluk sistemi vardır. Bu yağmur tahliye oluk sistemi balkonda su girmesiyle imkansız hale geliyor.
3 mm alüminyum et kalınlığı: Katlanır cam balkon sistemimizde kullanılan alüminyum kasanın et kalınlığı 3 mm ila 3.22 mm kalınlığındadır. Piyasadaki en kalın malzemeler arasında yer alır.
silikonize mastik uygulaması :  katlanır cam sistemlerinde balkonun hem içlerinde hemde hemde dışından silikon mastik uygulaması yapıyoruz. 
dayanıklı kilit aksamı : Sistemimizde kullanılan tüm aksesuarlar plastik polyemit kaplamalı olup; Kırılma yada renk solması yapılmaz.
cam stoplama özelliğili:  havalandırmak için camın bir yada birkaç tanesini sabit tutar) özel olarak tasarlanmış mutfak balkonunuzda yemek kokusunu gidermek mutfağı havalandırmak için tek bir cam kanadını açıp sabitliyebilirsiniz. rüzgarda sağa sola hareket etmez.

 

 

Hemen Ara