İÇERİK HABERLER
  • 2020-06-18 20:19:18

cam balkonunuzu kim yapıyor ?

Son zamanlarda cam balkon üzerinden para kazanmak isteyen aracılar çoğalmıştır özellikle sıfır Dairelerde görev yapan kapıcılar ev satın alan kişilerin yanına giderek cam balkon ihtiyacı olup olmadığını soruyor evi satın alan kişi kapıcıya güvenilir bir cam balkoncu olup olmadığını soruyor kapıcı da onlara bir cam balkoncu öneriyor. bu kapıcılar Bize gelerek müşterilerin sırtından 200 lira 300 lira gibi bir komisyon alıyor. Aslında Komisyonu müşteriden direkt almıyor bizim verdiğimiz fiyatın üzerine 200-300 lira da o koyuyor ve müşteriye fiyat veriyor Halbuki biz Parayı aldıktan sonra bunlar da bizden komisyonunu alıyor. bizde Eskiden Maalesef bu tarz iş getiren kapıcı kombici kornişçi gibi işin erbabı olmayan sadece komisyon yiyen şahıslarla çalıştık Adamlar bize iş geçiyor diye Onlara 100 lira 200 lira para veriyorduk Ama artık buna son verdik bunu kendimize yakıştıramadık.

 

 Biz müşteriye fiyatımızı veriyoruz kapıcısı kombicisi kornişçi  bizi ilgilendirmez.  Biz kimseye komisyon vermeyiz. yapmadığın işten para kazanamazsın ben gideceğim Alınteri dökeceğim tuttum sana komisyon vereceğim olmaz kardeşim geleceğin montajına yardım edeceğim o zaman vereyim 100 lira. Aman Siz siz olun kombici hele hele kapıcılardan ya da kornişçilerden  uzak durun.

 

 cam balkon mu yaptırmak istiyorsunuz  buyurun gelin Konya eski Marangozlar sanayisi ne gezin çayınızı için güvendiğiniz firmaya işinizi yaptırdım sizin sırtınızdan para kazanan kapıcı kombici kornişçi bunlardan uzak durun.