İÇERİK SAYFALAR
  • 2019-08-11 18:12:53

KONYA CAM BALKON  USTA 42 

 

Günümüzde artık yaşam alanları gittikçe daralmaktadır. Onlarca para vererek aldığımız evlerde bir o kadar kullanışsız oluyor. Günümüzde evler artık 120 metrekare ile 150 metrekare arasında değişmektedir. Bu kadar küçük alanlarda 4-5 kişilik aileler yaşamaktadır.

 

Hayatın pahalı olduğu geçim derdi olan Ülkemizde de insanlar yaz aylarında aldıkları ucuz sebzeleri kurutarak kış aylarında tüketmektedir. Bunun için olmazsa olmaz derin donduruculara ihtiyaç var. Fakat evlerimiz küçük olunca bu derin dondurucuları koyacak yer bulmakta sıkıntı olabiliyor. Balkonlarımıza Katlanır cam balkon sistemi yaparak bu dertten kurtulabiliriz. 

 

Katlanır cam balkon sistemleri çok amaçlı kullanılabilir. Isı yönünden tasarruf sağlar, Çocukların balkonlardan sarkmasını engeller, kullanmadığınız eşyaları balkona koyabilirsiniz ayrıca buzdolabı, kombi, derin dondurucu gibi büyük yer kaplayan demirbaşlarımızıda balkona yerleştirebiliriz.


 

USTA 42 firması Konya Cam Balkon alanında yılların vermiş olduğu birikim ile sürekli kendini yenilemiş ve Cam balkon ürününü modernleştirmiştir. Güvenlik amaçlı 8 mm temperli cam kullanılan cam balkonlarda asıl önemli olan işçilik kalitesidir. USTA 42 Konya Cam Balkon ürünlerinde 2 yıl garanti vermektedir.

 

Konya Katlanır Cam Balkon ihtiyacı olan müşterilerin en çok düşündüğü şey garanti ve kalitedir. USTA 42 firması sizden kapora almıyor. Ürünü teslim ediyor ve 15 gün deneme süresi veriyor. Eğer malzemede yada işçilikte hata varsa ücret almıyor. Aslında inşaat işlerinde yapılan her işin 2 yıl garantisi olmaz ama USTA 42 cam balkon ürünlerinde bu garantiyi veriyor. Dünya markaları dahi böyle bir garantiyi veremez. Düşünün İphone marka telefon alıyorsunuz ve 15 gün denedikten sonra ücretini ödüyorsunuz. Maalesef böyle bir sistem dünyada hiç rastlanmamış birşey.

 

Konya da bulunan insanlara tek tavsiyem şu; eğer Konya’da Cam Balkoncu arıyorsanız kesinlikle USTA 42 Katlanır cam balkon firması ile iletişime geçiniz. 

 

https://usta42.com/