• 0507 636 2326

  • incecam42@gmail.com

  • SELÇUKLU/KONYA

KONYA KATLANIR CAM BALKON

Konya ili 2010 yıllarından sonra konut sektöründe çok hızlı gelişme sağlamıştır. İnsanlar faiz oranlarının çok düşmesi ile konut sahibi olmuşlardır. Fakat müteahhitlerden sıfır ev alanlar evlerin eksikliği ile boğuşmuşlardır. Malesef ki balkonlarda bunların başında yer alıyor.

Sıfır bir ev satan yap-sat firmaları balkonları çok geniş ve ferah tutuyor ama güvenliğe hiç önem vermiyorlar. Çocuklarımızın 500 - 600 bin tl vererek aldığımız evlerlerin balkonuna çıkartabiliyormuyuz ? Yüksek katlı evlerde örneğin 10-11-12. katlarda ne kadar güvenli balkonlarınız var ?

Oysaki katlanır cam sistemleri hem güvenlik hem ısı tasarrufu hemde yer tasarrufu sağlar. Balkonlara takılan bir cam balkon hem evinizi daha estetik hemde verimli hale getirir. Ülkemizde pencere ve balkonlardan çocukların sarkarak çok tehlikeli hareketler sergilediği açık bir şekilde ortadadır. Sürekli onları takip ediyoruz. Balkona çıkartıp hava alamıyoruz çünkü sarkmasından korkuyoruz.

Konya ilinde konutlar artık 8-10-12 katlardan oluşuyor. Hali ile bu kadar yüksek katlarda balkonlara çıkmak tehlikelidir. Konya  cam balkon yaptırmak isteyen insanlarda son zamanlarda balkonun ferahlağı gidecek korkusu yaşıyor. Oysaki konya katlanır cam balkon sistemleri istenildiği zaman açılır istenildiği zaman kapanır bir sistemdir. 

Maksat iş yapmak değil müşteriyide memnun etmektir. Biz ince cam ve metal olarak müşterilerimize konya  cam balkon firmaları arasında en iyi çözümleri sunuyoruz. Çocuk kilitli cam balkon sayesinde cam balkonlarınızı siz yok iken çocuklarınız açamaz. Konya cam balkon metre kare fiyatları ise 260 TL den başlamaktadır. Modeline ve  markaya göre 350 TL ye kadar çıkmaktadır.

Bir diğer ürünümüz ise konya ısı camlı cam balkon sistemleridir. Bu modelimiz çift camlı ısı camlardan oluşur. Konya ısı camlı cam balkon fiyatları ise 400 TL den başlar ve 600 TL ye kadar değişir. Konya ısı camlı cam balkon firması olarak sizlere iki yıl garanti vermekteyiz.

Konya cam balkon firmaları arasından eğer ki bizi seçerseniz sizlere kredi kartlarına 6 taksit yapıyor ve ödemelerinizde kolaylık sağlıyoruz. Kredi kartınız yok ise elden taksit imkanımızda mevcuttur fakat elden taksit işlemlerinde fiyatlar değişmektedir.

Hemen Ara